דף הביתENGLISHצור קשרטפסים שוניםשירותים נוספיםדוגמאות אתריםחבילות אתריםקשורים לקידום אתריםדף הבית
קידום אתרים

TMD - בניית אתרים
בניית אתרים | אירוח אתרים | פרסום בכל תחומי המדיה | טלפון: 077-3505000

קידום אתרים - TMD

הגעתם למקום הנכון ובזמן הנכון...

TMD מתמחה בקידום אתרים קטנים וגדולים, קידום של עסקים קטנים עסקים גדולים וחברות מהגדולות במשק.

 

ברשותנו מס' רב של חברות ועסקים המקודמים במנועי החיפוש ברשת בארץ ובעולם ובדגש על מנוע החיפוש גוגל (google) ישראל.

 

קצת על קידום אתרים!!

ישנם מספר אופציות לקידום אתרים ברשת קידום ממומן, קידום אורגני, החלפות קישורים, מערכת לידים, שיווק במיילים-דואר אלקטרוני (בצורה חוקית לא כספם), פרסום באנרים במנועי החיפוש השונים, פרסום בפורטלים מובילים, רשתות חברתיות כגון פייסבוק ועוד..

 

:: קידום ממומן במנוע החיפוש גוגל


קידום ממומן
 במנוע חיפוש גוגל הינו קידום מיידי אשר ניתן לשלוט במיקום מודעת הפרסום במנןע חיפוש גוגל ברשת התוכן ובמנוע החיפוש ותלויי ברמת התקציב של הלקוח ולפי יכולתו TMD תמליץ ללקוח באיזה סדר גודל של תקציב מומלץ.

הקידום במתכונת זו הינו תלוי ברמת תקציבית אשר הלקוח מוכן להשקיע לפי רמת ההשקעה
TMD תבנה לו קמפיין פרסומי ותעזור בניסוח מודעה תקינה ומזמינה וזאת על מנת שיהיה הקלקות רלוונטיות לפרסום וע"י זה יהיו יותר כניסות לאתרו של הלקוח והמטרה העיקרית יותר פניות טלפונית/מייל מפרסום זה. בקיצורהגדלת כמות הלקוחות של הלקוח.

בין היתר איך הדברים מתבצעים? TMD תבצע ניתוח עם הכלים של גוגל לבדיקת עלויות  המלצת תקציבים ולפי רצון הלקוח ייעוץ תקציבי לגבי האם ובכלל מומלץ להשקיע מה כמות הכניסות הצפויה, טווח שעות פרסום הקמפיין, רמת ניהול קמפיין, המלצת בחירת מילות חיפוש רלוונטיות, באיזה אפיק לפרסם, בחירת איזור פרסום, מדינה וכדומה.


קידום ממומן בגוגל מתחלק למס דברים קידום ברשת תוכן האינטרנט, קידום במנוע חיפוש (מנוע גוגל המוקר) קידום בטלפונים סולולרים ועוד..
TMD תמליץ ללקוח איזה סוג קידום מתאים לו בהתאם לצרכיו.

ניהול נכון של קמפיין יכול לחסוך לך הרבה כסף והבאת תוצאות מצוינות וביצועי קמפיין פרסום מעולים.


* זמן עליית הקמפיין והופעתו ברשת בצורה מיידית.

:: קידום אורגני במנוע החיפוש גוגל


קידום אורגני
הינו קידום מצוין.. מדובר בקידום במנוע חיפוש גוגל אשר יכול להעניק ללקוח מס' רב של כניסות לאתר לקוחות חדשים וכדומה... ישנם מערכות לבניית אתרים שונות אשר יכולות לחסוך הרבה כסף ללקוח והלקוח יכול לבד לבצע את קידום האתר שלו על ידי תדרוך נכון.

TMD עוזרת ללקוחותיה בנוגע לתדרוכים שונים ולביצוע קידום אתר אינטרנט בקלות וביעילות. לרשימת דוגמאות אתרים מקודמים הינכם מוזמנים לצור קשר טלפוני ל- 077-3505000 לצפייה בלקוחות המקדמים את עצמם בצורה עצמאית, כמו כן יש לציין שלקוחות אלה עובדים עם מערכת המותאמת לקידום במנוע חיפוש גוגל.

 

כמו כן TMD נותנת שרותי קידום אתר אינטרנט בגוגל אורגני ויש לציין כי המערכת שהאתר בנויי מהווה עניין במחיר קידום האתר.

ישנם מצבים כי הלקוח לא מצליח לבד לקדם את עצמו או שאין לו זמן להתעסק עם זה וכדומה...כאן אנו נכנסים לתמונה, ומציעים ללקוח קידום אורגני לפי מילות חיפוש אשר אנו ביחד עם הלקוח מחליטים לקדם, רמת תקציב וצפי למיקום רצויי.

 

יש לציין ישנם מילים מאוד יקרות לקידום וישנם מילים זולות לקידום השאלה מה משקל המילה ורמת הביקוש שלה ברשת האינטרנט וכמובן איזה מנוע חיפוש מבוקש.


* זמן עליית הקמפיין מיידי והופעתו ברשת עלולה להופיע משבועיים לאחר סגירת הקמפיין ועד חצי שנה תלויי בקשר של מילות החיפוש שנבחרו.

 


:: לידים איכותיים


מהם לידים? ומהו ליד איכותי?

ליד הכוונה ללקוח פוטנציאלי אשר מעוניין באותם שירותים שאתה מציע באותה מודעת פרסום.

ליד איכותי הכוונה ללקוח אשר אנו מביאים לך לאחר פילוח שוק ולאחר שמילא את הנתונים שלו שהינך מעוניין לגביו כל מה שעליך לבצע זה להתקשר ללקוח ולסגור עימו את פרטי העסקה.


כמו כן ישנם לידים בודדים של מתחרים שאולי מעוניינים לדעת פרטים אך ברוב ה-"לידים" הינם לקוחות פוטנציאלים אשר מעוניינים בשרותיך או במודעת פרסום ששלך שראו ברשת האינטרנט.

על מנת שיגיעו לקוחות פוטנציאלים TMD תבנה עמך את הקמפיין ותבדוק את צרכיך ואת מודעת הפרסום וכמובן במחירים אטרקטיביים במיוחד.

לפרטים מלא מטה את הטופס או צור קשר טלפוני ל- 077-3505000.
 

     


:: החלפות קישורים


החלפות קישורים מוסג זה למי שלא מכיר כשמו כן הוא, מבצעים קישור מהאתר שלך ואתה מקבל קישור מהאתר האחר, דבר זה מקנה לך קידום אתר בצורה יעילה ומצוינת, אגב זה חלק יחסי מהקידום האורגני.
יש לציין שצריך לדעת איך לבצע את הקישורים בצורה תקינה... בקיצור תשאירו למומחיTMD  לבצע עבורכם את המשימה או שתקבלו תדרוך איך לבצע אותה.

 

בין היתר בימים אלו TMD מבצעת מיזם פרסומי חזק הנקרא "החלפות קישורים" בין לקוחותיה ואחרים, כל הלקוחות אשר הצטרפו לקמפיין "החלפות קישורים" לקדם את אתריהם ברשת (במנוע חיפוש גוגל – אורגני) יגבירו את מיקומם בגוגל, ובמחירים אטרקטיבים.

קצת על המיזם: קמפיין "החלפות קישורים" הינו לראש ובראשונה מיועד ללקוחות TMD אשר רוצים לשפר את מיקומם במנוע חיפוש גוגל ולעלות כמה שיותר מעלה יש לציין כי לפי סטטיסטיקות לקוחות אשר נמצאים בדף הראשון בגוגל עובדים - נקודה.

מטרת קמפיין זה הבאת כמה שיותר קישורים מאתרים לאתר שלך, וכך המנוע של גוגל יראה את כל הקישורים המפנים לאתרך ויעזור לאתרך מבחינה קידומית....כמו כן באתרך בדף הבית יהיה קישורים אשר יפנו ללקוחות האחרים אשר הצטרפו לקמפיין זה על מנת שגם הם יתקדמו.

 

קמפיין "החלפות קישורים" הינו מוגבל לעד 4 מילות חיפוש כאשר לא תהיה מילת חיפוש פעמיים בקידום .. לדוגמה: נניח שאתה הלקוח ומתעסק במלונאות, מילת החיפוש שלך הינה מלונאות אזי במידה ויש לקוח אחר באותו תחום שירצה קישור עם המילה מלונאות דבר זה לא יתבצע... המילה תפוסה.

 

קמפיין זה אשר רץ בימים אלה הינו מיזם חדש אשר TMD משיקה החל מה- 06.02.2011 כל הקודם זוכה... ואגב במחירים אטרקטיביים לדוגמה מחיר להחלפת קישור למילת חיפוש הינה לפי 25 ₪ + מע"מ לחודש למילה רגילה כדוגמת "ציי רכב", "השכרת במות" וכדומה (מילות החיפוש יבחנו ע"יTMD  האם הם מתאימים לקמפיין), מילת חיפוש בעלת ערך גבוהה, יינתן מחיר בנפרד.

מינימום להרצת קמפיין שני מילות חיפוש ז"א 50 ₪ לחודש X 12 חודשים = 600 ₪ + מע"מ לשנה.

 

מחירים אלה שאנו מציעים הינם כמחירי מבצע ועקב הרצת מיזם פרסומי חזק אשר בעתיד יגבה מחיר גבוהה יותר.... אל תהססו.... הצטרפו עוד היום.!!!

 

נא מלאו את הפרטים מטה ונציג ייצור עמכם קשר בהקדם.

 

קידום אתר
שם מלא
טלפון
דואר אלקטרוני
איזה סוג קידום הינך מעוניין
ציין מילות חיפוש עם מרווחים
*Required fields
 * במילוי טופס זה הנני מאשר/ת את הסכם שרותי אינטרנט - TMD .
הליך בניית אתר
תמיכת לקוחות V.I.P
דיל 35$/45$ חודשי
CMS אתרי פלאש
P8 כניסה לניהול אתר
P9 כניסה לניהול אתר
שביעות רצון לקוחות
TMD סרגל כלים
קידום אתרים
דרושים
דף הביתENGLISHצור קשרטפסים שוניםשירותים נוספיםדוגמאות אתריםחבילות אתריםקשורים לקידום אתריםדף הבית